Lotus. Zonder poeha

Nederlandstalig weblog over IBM Lotus Notes en Domino.

De laatste weblog entries

Nog een zoon
110 dagen geleden

Zoek de verschillen
291 dagen geleden

We've got him
317 dagen geleden

Customer Panel. Zo kan het ook gaan.
318 dagen geleden

Get Social, Do Squash!
319 dagen geleden

Nieuw Nederlands Lotus weblog
319 dagen geleden

Twitter

Geweldige song: Entombed – When in Sodom t.co/O816xwx0
1 dag geleden

Kaartje gekocht voor Marilyn Manson - exclusive NL show on 4 Jun 2012
9 dagen geleden

Are there any plans for the Lotusscript debugger? #ls12askdev
16 dagen geleden

@MarnixKemme allrighty, now it's a social steak :)
16 dagen geleden

Back to the real world: even wat Morbid Angel op de iPod tijdens de sprint tussen Swan/Dolphin. #ls12
17 dagen geleden

Volg mij op twitter:
twitter.com/zonderpoeha

Elders

Farmville
1 minuut geleden via Guus 2.0

Darmstadt Airshots
1 minuut geleden via :: vowe dot net ::

Trend. Meiner. #trendmeiner
1 minuut geleden via :: vowe dot net ::

Confumbled - Social Media breaking down language borders
1 minuut geleden via (Social) Business as usual...

Chrome extension to push web articles to your Kindle
1 minuut geleden via :: vowe dot net ::

Lotusphere through the eyes of Instagram
1 minuut geleden via Bruce Elgort

Lotusphere 2012 Live Blogging Plans #ls12
1 minuut geleden via Mitch Cohen

First camera that could replace my G11
1 minuut geleden via :: vowe dot net ::

den 12 januari 2012 12:35
1 minuut geleden via BleedYellow Blogs

Webcast tonight. Symantec Enterprise Vault. 6pm GMT
1 minuut geleden via pmooney.net

The Geek Travel Gadgets - Keep yourself powered up
1 minuut geleden via Vision for Hire

Where you can find me at Lotusphere
1 minuut geleden via Bruce Elgort

Lotusphere Idols: We have a winner! #ls10

woensdag, 20 januari 2010 door Martin Schaefer

Vandaag stond onder andere Lotusphere Idols op het programma. Vervang de vals zingende zangeresjes door nerds die praten over XPages, XML, DAOS en web services. Vervang Jerney Kaagman door Gabriella Davis. Kortom: 6 personen waren uitgekozen om een mini-sessie te doen van 5 minuten. De winnaar krijgt eeuwige roem en een sprekers slot op de donderdag van Lotusphere.

Dit jaar had ook Martin Meijer (Saxion hogeschool) de stoute schoenen aangetrokken en een sessie ingediend bij de Lotusphere Idols jury. Zijn sessie was geselecteerd en mocht vandaag dus zijn 5 minuten roem claimen. Martin gaf zelf al aan dat de inschrijving eigenlijk een grapje was. Hij had te horen gekregen van zijn werkgever dat er dit jaar geen budget was voor Lotusphere dus hoopte hij op een gratis toegang via Lotusphere Idols. Het verraste Martin eigenlijk een beetje dat hij was uitgekozen om mee te doen aan Idols.

Maar goed. Lotusphere is in volle gang en het onvermijdelijke gebeurt, het is dinsdag 15:30. Lotusphere Idols gaat van start. De zenuwen gieren door de lijven van de 6 idolen. Martin is de 3e die mag spreken en hij ging als een speer. De tone-of-voice was perfect, zijn gortdroge humor viel precies goed, de blue-screen-of-death was perfect getimed met daarna de opmerking "just a joke". Kortom geweldig. Na een daverend applaus kon Martin het podium verlaten.

De overige 2 idolen hadden een taaie klus. De jury dacht hetzelfde als de zaal. Na kort beraad werd duidelijk dat er een winnaar was: Martin Meijer. Gefeliciteerd!

Martin zit met zijn speciaal afgestemde t-shirt te wachten tot showtimeDe presentatie is klaar. Jury geeft commentaar.